návrh a montáž závesných systémov

Funkčnosť a štýlovosť

Závesy môžu byť prvou vecou, ktorú si všimnete na okne, ale závesný systém je skutočnou hviezdou celej show. Aj keď je to primárne funkčný kus, ten správny závesný systém dotvára štýlový účinok na vaše závesy.

Pracujeme s niekoľkými typmi systémov – garnýže, hliníkové profily a záclonové tyče. Vhodnosť použitia závisí najmä od ponúkaného priestoru, výberu materiálu a požadovaného dizajnu, ktorý chceme docieliť.

Modernými prvkami sú ozdobné lišty a tabule, rímske a japonské rolety.

hliníkový profil

Ohybnosť a stabilita

Závesové profily sú z ľahkého hliníku a môžete ho použiť ako praktický prvok na rozdelenie priestoru medzi interiérom a exteriérom. S ťažkými, napríklad tieniacimi látkami, sa hliníkové profily vyrovnajú s prehľadom vďaka vysokej stabilite. Presvedčia vás najmä svojo ohybnosťou, vďaka ktorej sa prispôsobia akémukoľvek tvaru miestnosti.

spolupráca so somfy.sk

Smart home vo svete závesov

Inteligentné zariadenia sa už osvedčili, pokiaľ ide o zlepšenú automatizáciu, bezpečnosť a atmosféru domova 21. storočia. S vecami, ako je kontrola teploty, dohľad nad televízorom a žiarovkami, je ďalšou možnosťou ​​ktorú môžete upgradovať vo svojej domácnosti – regulácia svetla pomocou žalúzií a závesov. Práve závesy vám umožňujú jemne upraviť množstvo svetla, ktoré vnikne do vášho domu kedykoľvek pomocou hlasovej aktivácie alebo mobilnej aplikácie. Môžete ich nastaviť tak, aby boli zatvorené vo vrcholových hodinách, aby ste udržali dom v chlade a účty za elektrickú energiu.

spolupráca s mottura italia

Motorické ovládanie a spúšťanie závesov na údržbu bez použitia rebríka

Závesné systémy talianskej spoločnosti Mottura sú motoricky ovládané, alebo ručne ťahané šnúrou. Systémy sú vhodné pre inštaláciu na strop, stenu a zavesenie. Prevádzka ovládacích káblov v nezávislých kanáloch umožňuje inštaláciu systémov s 90° uhlom alebo so širokým polomerom centrovania.

Systém Lift939©od spoločnosti Mottura, používa reťazový mechanizmus na spúšťanie a/alebo zdvíhanie záclon na čistenie bez potreby použitia rebríka. Vďaka konštantnej regulácii napnutia zdvíhacieho pásu umožňuje ovládací mechanizmus dokonalé priľnutie systému k stropu.

Ak si Váš priestor žiada v určitých momentoch úplné prekrytie pred slnkom a svetlom, systém Velcro© ponúka zavesenie dvoch závesov s nezávislou činnosťou. Môžete kombinovať jemné závesy počas sychravých dní a inokedy ako ochranu pred slnkom tie zatemňovacie.

Panely & sokle

Nová klasika

Dekoračné prvky, ako je obloženie, nástenné panely, stropné panely a nádherné sokle, okamžite dodajú vášmu interiéru jedinečný vzhľad.

Ozdobné prvky

Vytvoria umiernené aj dôstojné klasické interiéry. Umožnia doplniť hladké, moderné dizajny súčasných domov dramatickými 3D tvarmi.

Stropné, podlahové a lémovacie lišty

Umožnia vám vytvoriť na stenách a stropoch obklady alebo rámy.

zariaďujete svoj domov?

Napíšte nám a my Vám radi pomôžeme

Napíšte nám