konecny

Yuval Zommer

Villa Nova
2020

Pre ich úsmev urobíme čokoľvek

Získajte jedinečný pohľad na prírodu, kde sa svet hmýri malými lienkami, vlniacimi motýlikmi a bzučiacimi včelami. Rozfŕknite striekajúcu vodu v kačacích rybníkoch, skáčte so žabami, zasmejte sa kuriatkam a preskúmajte park so svojimi psími čumákmi. Zažite zázrak prírody prostredníctvom hravých kresieb od dizajnéra Yuval Zommer.

Tapeta navrhnutá Fran Preston-Gannon
ako oživiť steny

Tapeta nie je jediné riešenie

Obľúbeným spôsobom výzdoby detskej steny je v poslednej dobe využívanie nálepiek. Jeden vzor môže časom omrzieť Vás, ale najmä Vaše dieťa, ktorého prirodzený rast a vývoj prináša nové nálady, obľúbené farby, zvieratká či postavičky.

Ak dekorujete detské izby a máte doma bábätko, zvolíte si motív, ktorý sa páči Vám a tapeta je v tom prípade ideálnym riešením. Ak však už dieťa začne rásť a viac vnímať svoje okolie, jeho preferencie sa dosť často menia. Nálepky dokážete rýchlo vymeniť, či prestriedať a dokonca dieťa samotné zapojiť do výzdoby. Nič si dieťa neváži viac ako niečo, čo samo vytvorilo.

Obrazové tapety od BN Walls

príjemné, veselé a teplé koberčeky

Dlhý a nerušený spánok

Potreby spánku pre deti sa líšia v závislosti od ich veku. Novorodenci väčšinu času spia. Ich spánok je však vo veľmi krátkych úsekoch. Ako dieťa rastie, celkové množstvo spánku sa pomaly znižuje, ale dĺžka nočného spánku sa zvyšuje.

Deti nemusia byť schopné vytvoriť si vlastné vzorce na spanie a prebudenie. Prekvapivo nie všetky deti vedia, ako sa majú vyspať. Keď je čas spať, nevytvárajte deťom rutinu zaspávania v náručí. Spánok v pohodlnej, príjemnej a farebnej postieľke vytvorí bezpečné miesto pre nerušený spánok.

s.oliver

Keď sa z bambina stane junior

Manterol Casa – Dino

s.Oliver