poťahové a dekoračné látky

Predstavujeme Vám lepší spôsob renovácie

Čalúnnictvo má počiatky ešte v starovekom Egypte, kde vznikala potreba oživiť starý a tvrdý nábytok. Cieľom bolo premeniť nepohodlnú sedaciu časť na niečo komfortnejšie. Aj vy, spolu s nami, dokážete vdýchnuť život vyradenému nábytku a pretvoriť ho na dielo.

Kolonializmus

Rozšírte teritórium mimo vlastných hraníc

Zariaďte si domov v štýle moderného kolonializmu (16. storočie až polovica 20. storočia). Kolonializmus ako systém nadvlády a kontroly nemal len ekonomickú dimenziu, ale nemenej významné boli jeho politické a hlavne kultúrne dimenzie.

Kolekcia koloniálnych vplyvov je exotická a tropická s rafinovaným európskym zvratom.

Žakárové strihané zamatové tkaniny, digitálne potlačené textílie, damaškové výrobky a geometria v kombinácii s hlbokými farbami a klasickými vzormi poskytujú výrazný efekt.

technológia aquaclean

Nebojte sa škvŕn

Vďaka revolučnej technológii Aquaclean je možné tieto prirodzené tkaniny čistiť jednoducho pomocou vody tak. Čistiteľná tkanina bez stresu a potreby čistiaceho prostriedku. Všetky škvrny je možné rýchlo a ľahko odstrániť od lepkavých čokoládových odtlačkov prstov, zablatených labiek až po rozliate červené víno.

retro

Retro ako nový moderný štýl

PENNY LANE, pieseň Beatles, ktorú každý pozná. Beatles éra inšpirovala kreativitu. Bol to čas zmeny, odvahy a nových výtvorov. Sloboda ľudí vyvolala novú vitalitu. Práve to bola inšpirácia pre kolekciu JAB. Prísne geometrické a architektonické vzory vykazujú neotrasenú eleganciu.

Fúzia anglickej záhrady a zdobeného damašku

Čerstvý realizmus v tejto nádhernej zbierke oživuje ručne kreslené prvky. Fúzia „anglickej záhrady“ a ozdobených damaškov lemuje vitalitu a farbu. Divoké papradie, listnaté chodníky a motýle s vážkami.

Výrazné vzory Anatolie

Malá Ázia alebo Anatólia je polostrov na hranici Európy a Ázie, na ktorom sa dnes nachádza ázijská časť Turecka. Názov pochádza z gréckeho slova ανατολή – východ. Práve turecké výrazné vzory a tkané koberce “kilim” boli inšpiráciou pre kolekciu Anatolia.

Anatolia, Clarke & Clarke