AKUSTICKÝ TEXTILNÝ PANEL

Dostupné v 19 formátoch a v 6 typoch inštalácie, usporiadané tak, aby sa ľahko prispôsobili architektúre budov. Na stenu sa inštalujú pomocou koľajničiek alebo magnetov, ako ostrovčeky sa dajú zavesiť pomocou popruhov alebo ich vieme upevniť k stropu na biele koľajničky. Panely je možné zavesiť aj za okraj, ak kladieme dôraz na zachovanie maximálneho svetla.

Akustický textilný panel je nenáročný na údržbu. Sú odnímateľné a dajú sa prať v práčke.

AirPanel bol navrhnutý tak, aby pohlcoval zvukové vlny, čím sa efektívne zlepšuje akustický komfort v miestnosti. Panely sú vhodné na splnenie akustických noriem pre nasledujúce typy:

  • Kancelárie: otvorené priestory, zasadacie miestnosti, call centrá
  • Reštaurácie: hotely, podniky, školy
  • Funkčné priestory: hudobné školy, knižnice, výstavné sály, amfiteátre

AirPanel zlepšuje zrozumiteľnosť reči v miestnosti a čistotu zvuku, uľahčuje diskusiu.

Stropné a nástenné AirPanels ponúkajú efektívne akustické riešenie vtedy, keď je povrch steny nedostatočne veľký na aplikáciu akustického obkladu stien alebo počas renovácie ich možno jednoducho integrovať do už existujúceho priestoru


Séria TWIST 2

Vďaka svojej škále 34 farieb a 16 nových odtieňov sa látka TWIST 2 dá navrhnúť do všetkých typov miestností a štýlov. môžete si vybrať zo slnečných, teplých farieb, ako sú okrová a žltá, ktoré nádherne rozžiaria steny a stropy alebo prirodzenejšie farby s modrou a sýto zelenou. Pre tlmenejší štýl odporúčame béžové a tmavohnedé farby , luxusné štýly doplnia rôzne ružové a fialové farby, ktorú viete krásne skombinovať so sivou a béžovou.

Tkanina TWIST 2 spľňa technické požiadavky AirPanel-  spomaľovač horenia – polyester Trevira CS, certifikovaná látka OekoTex, ktorá zachytáva svetlo.

AirPanel IMAGES Vol.1

Máte možnosť personalizácie, vaše vlastné vizuály si môžete vytlačiť na panely. Dekory boli navrhnuté tak, aby ladili s čistou líniou TWIST, čiže viete spolu pekne kombinovať. Je možnosť vytvoriť množstvo kombinácií vzorov, farieb a formátov, aby ste dizajn prispôsobili vašim požiadavkám.

Katalóg IMAGES Vol.1 je inšpirovaný dekormi  architektúre. Obsahuje rôzne ozdobné lišty a geometrické fazety, ktorým docielite klasický alebo súčasný look.


AirPanel IMAGES Vol. 2

Svoje akustické panely si môžete aj personalizovať. Môžete si buď vytvoriť kombináciu rôznych panelov alebo vytvoriť špecifickú dekoráciu podľa vlastných predstáv.

V tomto druhom vydaní je precízne zachytená zdržanlivá a rafinovaná elegancia dreva. Povrchová úprava napodobňuje jemné žilkovanie dreva.

Vysokokvalitná sublimačná tlač zabezpečuje živé a ostré farby. Veľmi dobrá svetlostálosť, odolnosť voči nárazu a navyše je panel umývateľný.


PLSTENÝ AKUSTICKÝ PANEL

Plsť SlimPanel obsahuje 50 % polyesterových vláken, ktoré vznikajú z recyklovaných plastových fliaš. Panely sú dostupné vo viacerých obdĺžnikových alebo štvorcových paneloch so zaoblenými rohmi, sú upevnené na koľajniciach, odsadené od steny o 3 cm, aby bolo umožnené pridať podsvietenie.

Panel je na strope zavesený na 4 nastaviteľných lankách, ktoré Vám umožnia meniť výšku, a ladia s dekorom vďaka bielym a čiernym lankám.

Okrem dekoratívneho akustického riešenia majú tieto plstené panely aj ďalšie funkcie: ostrovčeky sa môžu stať svetelnými akustickými objektmi špeciálne navrhnutými na splnenie rôznych cieľov: osvetlenie, napájanie energiou, signalizácia, dekorácia priestoru. Pre jednoduchú a bezpečnú inštaláciu sú na paneloch namontované svetelné tyče alebo LED svetelné pásy s transformátormi s dlhou životnosťou a s nízkou spotrebou energie.

SlimPanel Ilot

Systém nastaviteľných káblov v bielej a čiernej farbe vám umožní meniť výšku a splynúť s dekorom tak, aby bol panel čo najnenápadnejší.

SlimPanel je podsvietený, a tým sa stáva dekoratívnym objektom, ktorý definuje priestor. Podsvietenie vytvára nepriame svetlo, ktoré prináša teplo do vášho interiéru. 

SlimPanel Eclairage je rad ôsmych závesných panelov s jedným alebo dvoma 3000K 18W LED svetelnými pásmi. Všetko dodávané s vhodným transformátorom, chladičom a difúzorom je pripravené na inštaláciu, dlhodobé riešenie akustického osvetlenia.