Tapety, ktoré spájajú akustický komfort a dekoráciu. Účinne vyriešia problémy s rezonanciou, s ktorou sa často stretávame v rôznych typoch verejných budov.

Návrh akustickej tapety je vhodný do priestorov, ako sú napríklad chodby hotela, kancelárie, reštaurácie, recepcie a hotelové loby, zasadacie miestnosti a učebne, obchodné a rekreačné priestory.

Ponúkame štyri druhy tapiet na stenu, s ohľadom na využitie, štýl a rozpočet:

•Textilná akustická tapeta •Vinylová akustická tapeta s fleece zadnou stranou • Akustická stena z vinylovej peny • Pretierateľná akustická tapeta na stenu

VINYLOVÁ AKUSTICKÁ TAPETA S FLEECE ZADNOU STRANOU

Exkluzívny produkt na fleece podklade zaručuje akustickú absorbciu αw 0,25. Produkty majú vysokú odolnosť a sú umývateľné, čiže sú ideálne do miestností ako napríklad školy, reštaurácie, zasadacie meistnosti, vstupné haly. Inštalácia je jednoduchá a rýchla. Dostupné vo viac ako 8 dizajnoch a 150 ľahko kombinovateľných farebných odtieňoch.

AKUSTICKÁ TAPETA Z VINYLOVEJ PENYVINY

Cenovo výhodné akustické riešenie, ktoré poskytuje komfort v spoločných, aj v súkromných priestoroch. Skladá sa z nasiakavej vinylovej peny, akustická korekcia αw 0,15.

PRETIERATEĽNÁ AKUSTICKÁ TAPETA

Ideálna tapeta na renováciu, nakoľko sa dá ladiť s existujúcou dekoráciou. Ľahká inštalácia a dá sa natrieť, preto je ideálna pre administratívne budovy. Akustická korekcia αw 0,25.

TEXTILNÁ AKUSTICKÁ TAPETA

Kvalitná povrchová úprava vytvára príjemnú a elegantnú atmosféru. Dizajn a výber materiálov zaručuje aj pocit pohodlia. Textilná akustická tapeta je jednoducho dokonalým dekoratívnym akustickým riešením. Akustická korekcia αw 0,15 až 0,30.

POUŽITIE PVC STENY

Kompaktný produkt z PVC bez obsahu ftalátov je umývateľný a vysoko odolný proti nárazu. Inštalácia týchto tapiet je rýchla a jednoduchá. Krásna dekoratívna alternatíva sklolaminátu, dlhotrvajúca a cenovo výhodná.

DIGITÁLNA TLAČ

Ak máte vlastný návrh tapety na stenu, kolekcia PRINT AirPanel ponúka akustické panely potiahnuté napnutou textíliou, ktoré sú dostupné v rôznych formátoch, aby sa ľahko prispôsobili architektúre a veľkosti priestoru.

VINYLOVÁ TAPETA

Silné vinylové tapety na vliesovom podklade, šírka 70 cm, rýchla a jednoduchá inštalácia. Kolekcia s rôznymi dekoratívnymi témami a motívmi perfektne dotvárajú už existujúce dekory.